google-site-verification=iMEZ2TE5YaCO4H789a8f_uaJnj4uluFM6VmDnqnbykE
top of page

TERAZİ BURCU DOLUNAYI

Bu dolunayda ; bireysel kimliğimizi sembolize eden astrolojik prensip Güneş Koç burcunda, bu dönem kendimize güvenme, cesaret etme ve kendi yoluna bildiğin gibi gitmek konusunda düşüncelerimiz olabilir. ve bu yolda kararlar alabiliriz.


Jüpiter kavuşumlu bu yeniayda gelişmek, ilerlemek ve bireysel olarak yapmak istediklerimizi kendi tarzımızda özgürce hayata geçirmek için istek duyarız. Duygusal durumumuzu, ruh halimizi sembolize eden Ay ise bu dolunayda Terazi burcunda. Kararsızlık, Terazi burcunun en belirgin özelliklerindendir, duygusal olarak neye karar vereceğimize, hangi yolu seçeceğimize karar veremiyor olabiliriz. Bir yandan adil, medeni ve diplomatik davranma ihtiyacındayız , bir yandan da belki ilk adımı karşıdan bekliyoruz, veya paylaşımlarımızı, ilişkilerimizi, bozmamak , karşımızdakini kırmamak, üzmemek için gitmek istediğimiz yolda istediğimiz kadar özgür ve başına buyruk hareket edemiyoruz.
Terazi burcu evlilik, iş ortaklıkları ve sosyal hayatımızı sembolize eder. Bu dolunay sürecinde ilişkilerimizi dengeye oturtmak için çaba sarf edebiliriz. Dolunayın yönetici gezegeni Venüs Boğa burcunda, kolay, rahat, pratik yollar denemek ve işe yarar çözümler bulmak isteyeceğiz. İlişkilerde sağlam köklü temeller kurmak arzumuz yüksek olacak. Kelebek vari ilişkiler kurmak istemeyeceğiz.
Dolunay'a Seginus adında bir sabit Yıldız eşlik etmekte. Bu Yıldız Merkür Satürn karakterinde zihinsel işler, devletle resmi dairlerle veya ticaret ile alakalı işlerimizin olabileceğine işaret ediyor. Verimlilik önem kazanıyor.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page