google-site-verification=iMEZ2TE5YaCO4H789a8f_uaJnj4uluFM6VmDnqnbykE
top of page

09 Kasım - 15 Kasım Haftalık Burç YorumlarıKoç Burcu

Yaşanan onca hadiseden sonra kendinizi oldukça yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Depresyon modunda olabilir ve söylenenleri yapılanları algılama konusunda odaklanma sorunları yaşayabilirsiniz .Dinlenmek ve birazda kendi kabuğunuza çekilerek yaşanan olayların nedenlerinden çok sonuçlarına odaklanmak isteyebilirsiniz. Geçmişe karşı olan özleminiz oldukça ön planda olacak. İş hayatınızda ise önünüze gelen fırsatları kullanmak isteyecek fakat duygusal hayatınızda yaşanan problemler ve takıntılarınız bu fırsatları tepmenize yol açabilir. Ödemelerinizi planlamanızda ve aksatmamanız önemli. Zira alıngan ve bunalımlı bir süreçten geçiyorsunuz. Ailenizle yaşanabilecek olası gerginliklerin önüne geçmek isteyebilir fakat tavırlarınızla olayları kendi üzerinize çekebilirsiniz.

 

Boğa Burcu

Maddi konularda endişe duyduğunuz her konuda çözümler bulmaya başlayacaksınız. Bu hafta fırsatlarınızı kullanmaya başlayacak ve kendinizi artık doğru bir kulvara iteceksiniz. Duygusal hayatınızla ilgili alacağınız girişimler partnerlerinizin hoşuna gidebilir. Uzun zamandır partnerinden haber alamayanlar is bu hafta alacakları haberlerle mutluluğu yaşayabilir. Ailenizde yaşanan sorun ve sıkıntılar peşi sıra gelmeye devam etse de sizler artık mantıklı hareketler edeceğiniz için enerjinizi taze tutmaya devam edeceksiniz. Partnerlerinizle aranızda olan sorun ve problemler, diğer bir taraftan duygusallığınızla alakalı var olan durumlarınızın ve maddi sorunlarınızın geçmeye başlaması sizi oldukça mesut bir hafta geçirmenize yol açacak.

 

İkizler Burcu

Sosyal çevrenizde oluşacak yenilikler artık kendinizi daha iyi anlatmanıza ve ifade etmenize yol açacak. Gerek maddi konularda gerekse iş konusunda oluşacak girişimler sizi oldukça bereketli bir hafta geçirmenize yol açacak. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar ve görüşmeler enerjinizi yükseltecek. Akrabalarınızın aileniz veya sizin hakkında yapacağı konuşmalar ve görüşmeler her ne kadar canınızı sıksa da, sağlam duruşunuz ve ilerleyişleriniz dosta ve düşmana vereceğiniz en iyi cevap olacak. Partnerlerinizle var olan sorunlarınız her geçen gün biraz daha azalmaya başlayacak.

 

Yengeç Burcu

Yatırım ve girişim düşüncelerinizin bol olduğu bir hafta sizi bekliyor olacak. Uzun süredir aksayan ödemelerinizi nihayet gerçekleştireceğiniz oldukça rahat ve verimli bir hafta sizi bekliyor. Geçmişte yaşanan bazı olaylarla ilgili aldığınız haberler içinizi rahatlatacak. Dostluklarınızı gözden geçirecek ve hataya enerjiniz oldukça yüksek başlayacaksınız. Yaşanan gerginlikler ve olumsuzluklar geçecek ve artık daha özgür ve ferah bir süreç yaşayacaksınız. İçinde bulunduğunuz olumsuz süreçler, maddi ve manevi durumlar artık hayatınıza daha olumlu noktalar kazandıracak

 

Aslan Burcu

Bu hafta yapmaktan en hoşnut olduğunuz hobilerinizle uğraşacaksınız. İş hayatınız ile alakalı konuları gözden geçirecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Artık bazı konuları ön plana alacak ve artık tembelliğinizi bırakacaksınız. Mesleki kariyerlerinizde kendi çizgilerinizi ön planda tutmak sizi daha fazla tembelleştirebilir. Biraz rahat bırak ve artık hayatın gerçekleriyle ilgilenmenin vakti. Oturduğu yerde iş bekleyen aslanlar için hüsran dolu bir hafta olsa da Çaba gösteren aslanlar içinse oldukça bereketli ve fırsatlarla dolu bir hafta olacak. Duygusal hayatınızla ilgili kendinizi artık daha net bir sürece taşıyacak ve enerjilerinizi daha doğru bir rotaya iteceksiniz.

 

Başak Burcu

Yeni bir çevre kurmak isteyebilir, kurmuş olduğunuz sıkıcı dostluklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle daha çok iç içe olma arzusuna girebilir ve haftanızı ailenizde yaşanan sorunlarla geçirebilirsiniz. İnsanlarla kurmuş olduğunuz diyaloglara dikkat etmek zorunda hissedebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmanızda fayda var. Bu hafta için aldığınız karalar, gerek iş hayatınız gerekse yaşanmışlıklarınızı etkileyebilir. Sabrınızı en yüksekte tutmanızda fayda var. Bu hafta sorun çözen kişi olacak ve kendi sorunlarınızı unutacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar haftanın son günlerine doğru daha da hafifleyecek gibi görünüyor.

 

Terazi Burcu

Bu hafta sağlık ve şifa durumları ön planda olacak. Yaşadığınız olumsuzlukların geride kalması artık gerek iş gerekse aşk hayatınızda net kararlar almanıza ışık tutacak. Bazılarınız kendi iş hayatlarını kurmak isterken bazılarınız ise iş hayatında büyük yükselişler yaşayacak. Uzun süredir yolunda gitmeyen aşk hayatınız nihayet yenilik getirecek ve daha huzurlu bir ilişki yaşamanıza yol açacak. Tabularınızı kıracak ve artık başkalaşacaksınız. Kendinizde yaptığınız değişiklikler taktir ve sevgi görmenize yol açacak ve kuvvetleneceksiniz. Duygusal yaşantınızdaki değişim bir tarafa yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Haftaya çok fazla çevrenizdeki insanların sizinle ilgili olan düşünce ve konuşmalarına tanıklık ederek ve bu konuşmaları merkezinize alarak başlayacaksınız. Yapılan konuşmalara takılmak sizi daha da olumsuz bir sürece çekebilir. Bu yüzden sadece kendi hayatınıza odaklanmanız gerekiyor. Maddi konularda tutumlu olmalı ve büyük planlar yapmamalısınız. Zira büyük harcamalarınız uzun vadede daha fazla sorun yaşamanıza yol açabilir. Duygusallığınız ve yardım severliğiniz ön planda olacak ve bu durum sizin her ne kadar gergin başlasanız da oldukça mutlu geçecek bir hafta yaşamanıza yol açacak.

 

Yay Burcu

Güneşin yavaş yavaş sizin burcunuza geçmesi artık daha ferah ve daha zinde bir hafta geçirmenize yol açacak, kendinizi daha hareketli ve daha zinde hissedeceksiniz. Diğer bir taraftan duygusal hayatınızda daha istikrarlı ve daha net, tam olarak ne hissedeceğinizi ve yaşamak istediğinizi biliyor bir şekilde adımlar atacaksınız. Hayatınızdaki netlikler sizlerin daha mutlu bir sürecin içine girmenize yardımcı olacak ve siz hayatınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız ve olası olumsuzluklara karşın arzu istikametinizde huzur sizinle olacak.

 

Oğlak Burcu

Bu hafta hanenizde bir takım değişikler yapmak isteyecek hatta ev veya ofisinizi tamamen taşıma isteyebilirsiniz. Oldukça hareketli olacağınız bu hafta diğer bir taraftan duygu ve düşüncelerinizde külleyen değişebilir ve önemli kararlar arifesine girebilirsiniz. Duygusal tavrınız ve bakışınız hayata dair devam ediyor ve her geçen gün biraz daha öteleşiyor olabilirsiniz. Sevdiklerinizi özlemekten ya da onlarla ilgili karar vermekten çekinmeyin. Zira onca olumsuzluktan sonra nihayet sizin zamanınız ve döneminiz başlıyor.

 

Kova Burcu

Bu hafta kafanızı dağıtmak için kendinizi çevrenize ve eğlenmeye adayacaksınız. Tembelliğiniz, alınganlığınız, kibriniz ve zaman zaman bencilliğiniz sizi zorlasa da bildiğinizden şaşmayacaksınız. İş hayatınızla ilgili alacağınız kararlarınız çevreniz tarafından her ne kadar güzel karşılansa da bazı konularda çıkarcı olarak adledebilirsiniz. Çevrenizde olup bitenleri kabul etmek istemeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerlerinizin sizlerden beklentileri olabilir. Diğer bir taraftan bildiğinizden şaşmayacak olmanız, ailenizle yaşayacağınız bazı problemler yaşamanıza da yol açabilir.

 

Balık Burcu

Bu hafta emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Gerek çalışma hayatınız, gerekse aşk hayatınızda sabrınız ve beklentileriniz nihayet fayda göstermeye başlayacak. Bu haftaya nihayet arzu ettiğiniz şekilde başlayacaksınız. Ara ara oluşan eklem ağrılarınız dışında beklentileriniz oldukça hızlıca oluşması mutluluğunuza mutluluk ekleyebilir. Diğer bir taraftan yakın bir zamanda oluşacak duygusal gelişimleriniz ailenizden bazı kimseleri üzerinize çekebilir. Araba veya ev alım satımları konuları gündemde olacak. Ev ve hanenizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sakin ve sorunlu geçirdiğiniz süreçler sizi bu hafta daha mantıklı düşünmeye itebilir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page